Místní knihovna Hejná

• Neděle

9:00 - 12:00 hod

O knihovně

Jsme malá knihovna v maličké vísce v okresu Klatovy. V letních měsících roku 2014 proběhla velká rekonstrukce Obecního úřadu a také našich prostorů. Poděkovat můžeme obci, která do naší knihovny nakoupila nové police, regály a ostatní potřebné vybavení. Probrali a roztřídili jsme pro vás náš knižní fond, ze kterého si vybere opravdu každý a který stále rozšiřujeme o nové publikace. K dispozici máme pro naše čtenáře celkem 1500 svazků a 120 svazků z výměnného souboru z mětské knihovny v Horažďovicích. Najdete zde velký výběr časopisů, vše od domácí i zahraniční beletrie přes dětskou literaturu, sci-fi a fantasy, hobby publikace, turistické průvodce až po slovníky a populárně naučnou a odbornou literaturu nejen pro studenty.

Knihovna vám nabízí nejen rozmanité služby, ale také příjemné prostředí pro váš volný čas:

• Navštivte akce, které pro vás připravujeme.
  • Vychutnejte si klid v naší čítárně.
  • Přijďte si jen tak posedět a odpočinout, nebo přemýšlet a tvořit.
  • Samozřejmě se můžete zdarma připojit k Internetu.